Sıkça Sorulan Sorular

NASIL ÜRÜN ALABİLİRİM?

Üye girişinizi yapınız. Mevcut kategoriler içinden satın almak istediğiniz ürünü seçiniz ve Sepete At butonuna basınız. Ardından ödeme yöntemini, adres bilgilerinizi seçin ve alışverişinizi tamamlayın.

SİPARİŞ TAKİBİ NASIL YAPILMAKTADIR?

 

Siparişinizin takibini üye isminizin üzerine tıklayarak Sipariş Takibi alanından ya da sipariş numaranız ile Kargonuzu Takip Edebilirsiniz. 

HEMEN AL SEÇENEĞİ NEDİR?

Üye girişinizi yapınız. Mevcut kategoriler içinden satın almak istediğiniz ürünü seçiniz ve Sepete At butonuna basınız. Ardından ödeme yöntemini, adres bilgilerinizi seçin ve alışverişinizi tamamlayın.

ÜYE OLANLARIN NE GİBİ AVANTAJLARI BULUNMAKTADIR?

Üye olarak yapacağınız alışverişlerde üyelerimize özel tanımlanan indirim, kampanya ve hediye çeklerinden yararlanabilirsiniz.

3D SECURE NEDİR VE NASIL KULLANILIR?

Tüm dünyada online alışverişlerde bir standart halini alan 3D Secure ile sitemizde güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Visa ve Mastercard tarafından geliştiren 3D Secure sistemi, ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliği arttırması amacıyla geliştirilmiştir.

3D SECURE NEDEN GÜVENLİDİR?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarının internet ortamında kullanımını engellemektedir.

ALIŞVERİŞ ESNASINDA KULLANDIĞIM KREDİ KARTINDAN BİLGİM DIŞINDA TAHSİLAT YAPILIR MI?

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmaz. 3D Secure sistemi ile kart bilgilerinizi bankanıza göndermiş olursunuz. Bu nedenle isteğiniz ve bilginiz dışında kesinlikle tahsilat yapılmaz.

ALIŞVERİŞLERİMİ HANGİ ÖDEME YÖNTEMLERİ İLE ÖDEYEBİLİRİM?

Sitemizden yaptığınız alışverişleri kapıda ödeme seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Bunun dışında tüm banka kartları ve kredi kartlarından, ticari kartlardan, Havale/EFT, BKM Express ya da Garanti Pay ile ödeyebilirsiniz.

NEDEN TC KİMLİK NO TALEP EDİLİYOR?

29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Bu sebeple üyelik esnasından T.C. Kimlik Numarası istenmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır