Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Her aile bebeğinin sağlığını en ön plana koyar. Bebeğimizin sağlıklı olmasını istiyorsak kendimiz de sağlıklı olmalıyız. Bebeklerin ihtiyaçları kadar annelerin de birçok ihtiyacı bulunur. Bir anne olarak artık kendiniz için en iyisini yapmanın zamanı geldiğini unutmayın.

  Tüm anne adayları, hamile kaldıkları andan itibaren birçok ürüne ihtiyaç duyarlar. Bu ürünler, anne adaylarının rahat bir hamilelik dönemi ve sonraki dönemleri rahat bir şekilde geçirmelerini sağlar. Hamile ve emzirme kıyafetleri, emzirme önlüğü, göğüs pompası, süt arttırıcı içecekler, süt saklama kapları, emzirme yastığı, göğüs pedleri, göğüs koruyucuları, göğüs ucu kremi ve çatlak kremi anne ürünlerinin başında gelir.

  Anne ürünlerini seçerken önce neye ihtiyacınız olduğunu iyi bilmelisiniz. Alacağınız ürünün o ihtiyacı karşılayıp karşılamayacağına emin olmalısınız.

  Başlıca ihtiyacınız olan anne ürünleriniz şunlardır:

  · Emzirme sutyenleri. Penye olursa çok iyi olacaktır.

  · Emzirme atleti, normal külot. Göbek üstü alırsanız her açıdan daha çok rahat edersiniz.

  · Emzirme pedleri ya da avent göğüs hazneleri.

  · Göğüs kremi

  · Emzirmeye uygun gecelik. Kısa kollu olursa daha çok rahat edersiniz.

  · Önden düğmeli beli sıkı olmayan pijamalar, sabahlık ve kıyafetler.

  · Emzirme yastığı (ay şeklinde), ya da hamilelikte de kullanılan sosis yastık. Sezaryen olursa emzirmek zor oluyor yastık sizi destekler.

  · Anti bakteriyel el temizleme jeli. Hastane içinde size fazlasıyla gerek olacaktır.

  · Klasik ped

  · Yatak koruyucu. Uzun dikdörtgen olanlardan hasta bezine benzeyenlerden bahsediyoruz. Yatağa kan geçmemesi için kullanılır.

  · Çorap, terlik.

  · Gerekirse göğüs pompası.

  Peki anne ürünleri nasıl olmalıdır?

  Tekstil ürünleri: %100 pamuk, keten, bambu gibi doğal ürünlerden yapılmalıdır. İçerisinde zararlı boyar maddeler bulunmamalıdır.

  Krem ve kozmetik ürünleri: Doğal içerikli ve hipoalerjenik olmalıdır. Zararlı kimyasallar, sentetik boyalar, ağır metaller, paraben içermemelidir.

  Emzirme ürünleri: Zararlı kimyasallar içermemeli; doğal ve doğala yakın malzemelerden üretilmiş olmalıdır.

  Bebektim.com olarak çocuğunuzun sağlığı kadar annelerin sağlığı da bizim için çok önemli. Anneler için en rahat, en sağlıklı ve en güzel ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Göğüs Koruyucuları


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır